King Gym King Gym

Srovnání Orbitreku s jinými přístroji

Zde si přečtete, proč je Orbitrek nejprodávanější stroj s eliptickým pohybem na světě!

 

Stepper?

To už je stará historie. Oproti němu poskytuje ORBITREK mnohem víc než jen posílení nohou, přitom daleko efektivněji a v kratším čase. Navíc při cvičení na stepperu nohy jen zvedáte ve svislém směru, nahoru a dolů, což může způsobit bolesti v kolenou a kyčlích a také v dolní části zad (kříži).

 

 

Rotoped?

Toho se raději zbavte. Když na něm cvičíte, vaše nohy se pohybují po kruhu a vykonávají nepřirozený krouživý pohyb, který může vést až k problémům s klouby a bolestem zad. A horní část těla? Tu na rotopedu neprocvičíte ani trošku...

 

 

Běžecký trenažér?

Nuda že... Navíc běh na trenažéru (stejně jako venku) působí na vaše klouby přímými nárazy při došlapu a dynamicky je zatěžuje vahou až 5krát větší, než je vaše hmotnost. To už může být opravdu škodlivé a bolestivé, zejména pro kolena a kyčle. S Orbitrekem zatěžujete pouze svaly, které chcete formovat a navíc daleko efektivněji a cíleněji. Samozřejmě, že na Orbitreku také procvičíte horní část těla, hlavně paže a ramena, mnohem lépe než při běhu.

 

 

Veslovací trenažér?

Také není pro každého. Je velmi náročný na správnost pohybu a hrozí bolestmi v zádech. Vzduchem regulované trenažéry bývají hlučné, u hydraulických je nevýhodou limitující nastavení malého zatížení. Navíc jsou veslovací trenažéry poměrně složitá zařízení a mají-li vydržet stejně dlouho jako orbitrek, jsou několikrát dražší...

 

 

Air Glider?

Ten je pro slabochy. Hlavní svalové skupiny na něm vůbec necvičí. Jak by také mohly, když nohy zůstávají natažené a ruce nepřekonávají žádný odpor. Na Orbitreku procvičíte celé tělo pohybem, který je ideálním spojením běhu a chůze, a při kterém nohy i ruce překonávají odpor díky kterému zapojujete všechny svaly. Výsledkem je daleko větší výdej energie = více spálených kalorií!

 

 

Nepotřebujete celou posilovnu s mnoha stroji. S Orbitrekem procvičíte kompletně a vydatně celé tělo za pouhých 20 minut!

 

Orbitrek byl precizně zkonstruován a testován nejlepšími odborníky z oboru: trenéry, sportovními lékaři a samozřejmě sportovci.
Orbitrek simuluje pro člověka nejpřirozenější pohyb - chůzi a běh - ovšem bez škodlivých otřesů.

Nyní si originální Orbitrek díky příznivé ceně můžete dopřát i vy!

King Gym
King Gym - pehrva
King Gym - pehrva King Gym - pehrva
King Gym - pehrva
King Gym - inzerce
Objednej King Gym Klasik
Objednej King Gym Comfort Deluxe
cvien
prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne
Copyright © 2000-2008 King Gym 
King Gym Klasik hubnutí King Gym Comfort Deluxe cvičení Info hubnutí Z našich ohlasů cvičení King Gym a jiné přístroje hubnutí Nejčastější dotazy Nadace Cesta Jak zhubnout
Partneři hubnutí FITNESSKING cvičení ORBITREK hubnutí BAZÉNY IT hubnutí FitnessKing.sk hubnutí TV PRODUCTS