King Gym King Gym

Nejčastější dotazy

otazka.gif Ve Vaší nabídce jsem viděl King Gym KLASIK a King Gym COMFORT DELUXE. Jaký je mezi nimi rozdíl?
King Gym KLASIK je polohovací lavice, která je určena pro začátečníky i pokročilé, díky regulaci zátěže může cvičit opravdu každý. Vaše posilování břišních svalů bude efektivní a bezpečné. Pouhé 3 minuty cvičení denně Vás učiní sexy, zajistí ploché břicho a to již během několika dnů. Cílené cvičení na King Gym KLASIK posiluje Vaše horní a dolní břišní svaly a zároveň šikmé břišní svaly!
King Gym COMFORT DELUXE je zdokonalená verze cvičebního stroje King Gym KLASIK, která je mnohem účinnější a pohodlnější. King Gym COMFORT DELUXE je navíc využitelný i jako polohovací křeslo.Cvičební stroj posiluje a tvaruje horní a dolní břišní svaly a také šikmé břišní svaly. Pomůže vám transformovat ochablé svaly a získat tak senzační sexy postavu do plavek. King Gym COMFORT DELUXE díky své konstrukci ještě méně zatěžuje tělo a záda, hlavu či krční páteř. Zaměřuje se přímo na břišní svaly, což je skvělý způsob jak získat rychle a efektivně vytrénované tělo. Všechny cvičební stoje King Gym se dokonale přizpůsobí jakékoli úrovni, jsou vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé.

otazka.gif Jsem silnější postavy, vážím 100 kg. Mohu bez obav používat cvičební stroj King Gym COMFORT DELUXE?
Samozřejmě. Cvičební stroj King Gym COMFORT DELUXE má zvýšenou možnost hmotnosti cvičence až do hranice 125 kg.

otazka.gif Mám malý byt, nejsem si jistý zda mi Váš cvičební stroje nezabere mnoho místa.
King Gym COMFORT DELUXE je skládací a lze ho po cvičení rychle a jednoduše uklidit.

otazka.gif Jak poznám, zda jsem cvičil dostatečně dlouho a intenzivně?
Součástí cvičebního stroje King Gym KLASIK a King Gym COMFORT DELUXE je multifunkční počítač, který přehledně ukazuje dobu cvičení, počet shybů, počet shybů za minutu, vzdálenost a spálené kalorie. Takto můžete snadno pozorovat, jak se zvyšuje úroveň Vaší tělesné zdatnosti.

otazka.gif Nebudu cvičit jednostraně, jestliže budu používat King Gym KLASIK nebo King Gym COMFORT DELUXE?
Ovšemže ne. Díky speciálním nástavcům, které jsou u obou modelů, můžete velice jednoduše procvičovat i spodní partie těla. Tyto nástavce jsou jako speciální bonus pro naše zákazníky zcela zdarma. Nyní v nabídce nový inovovaný model 2v1 - King Gym KLASIK + Rotoped (nástavec na šlapání) a King Gym COMFORT DELUXE s nástavcem na procvičení stehen s nástavcem na šlapání.

otazka.gif Dokážu King Gym sestavit sám bez odborné pomoci?

V sestavení Vám pomůže jasný a přehledný ilustrovaný návod, nemělo by trvat déle než 30 minut.

otazka.gif Jak je stroj těžký? Budu ho moct sám přemístit?
S oběma modely budete moci sám a snadno manipulovat. King Gym KLASIK váží pouhých .. a King Gym COMFORT DELUXE ..kg.

otazka.gif Jsem starší člověk, je pro mne cvičení na tomto stroji vhodné? Obávám se nadměrné zátěže.
King Gym KLASIK i King Gym COMFORT DELUXE díky své konstrukci méně zatěžují tělo a záda, hlavu či krční páteř. Zaměřují se přímo na břišní svaly, což je skvělý způsob jak získat rychle dobrou kondici v této oblasti těla. Oba modely stroje King Gym se dokonale přizpůsobí jakékoli úrovni, jsou vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé. Samozřejmě můžete přizpůsobit úroveň zátěže svému zdravotnímu stavu a fyzické kondici.

otazka.gif Mohu některé dny cvičit jenom nohy?
Ano. Můžete svůj cvičební program rozložit na dny, kdy budete posilovat břišní partie a dny kdy budete posilovat dolní končetiny. 

otazka.gif Jak dlouho musím cvičit, abych docílil znatelného výsledku?
Pro optimální výsledky doporučujeme 15 minut, 4x týdně. To výrazně zpevní a procvičí důležité svalové skupiny břišních partií a vaše svaly znovu získají potřebnou sílu a pružnost.

otazka.gif Může stroj zůstat stabilně rozložený?
Ano. Někteří zákazníci používají polohovací křeslo cvičebního stroje King Gym COMFORT DELUXE jako bytový doplněk, ze kterého mohou v klidu svého domova sledovat televizi nebo relaxovat.

King Gym
King Gym - pehrva
King Gym - pehrva King Gym - pehrva
King Gym - pehrva
King Gym - inzerce
Objednej King Gym Klasik
Objednej King Gym Comfort Deluxe
cvien
prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne prazdne
Copyright © 2000-2008 King Gym 
King Gym Klasik hubnutí King Gym Comfort Deluxe cvičení Info hubnutí Z našich ohlasů cvičení King Gym a jiné přístroje hubnutí Nejčastější dotazy Nadace Cesta Jak zhubnout
Partneři hubnutí FITNESSKING cvičení ORBITREK hubnutí BAZÉNY IT hubnutí FitnessKing.sk hubnutí TV PRODUCTS